Menu

Kto sme


Ana PažitnáPaži

Chatárka, okrem toho veľká milovníčka tour de france a iných športov taktiež starostlivá mamina Jerguša a Ester.

Marcel MelicherčíkMarčelo

Chatár, skialpinista, cestný bicyglista, Star wars- ista, kamienkovský IT

Ester MelicherčíkEsťa

Ester má už 11 rokov a pomaly začne pomáhať na chate - dúfajme

Jerguš MelicherčíkJergy

Ešte toho vela nevie, ale ved sa hadam dačo priučí... Ale už vie....Dobre lyžuje a aj nejaký Aikido ťah ovláda.

Stelvio KamienkárskyStelvio

Kríženec Nemeckého ovčiaka a labradora, narodil sa v máji 2005 pod plošinou lanovky na Kosodrevine. Jeho budúcnosť sa črtala neveselo, tak sme mu pomohli žiť jeho psí život....A odmenil sa nám poslušnosťou, dobrotou a dobrým strážením.

Dominik KokavecDomigó

Domčo je ufón na misii. Pristál na Chopku pred maturou a nevie nájsť cestu domov. Tak robí u nás, aby našporil na cestu späť. Inak je s ním veľká sranda,len ho neberte príliš vážne. On vie, že TY SI TO BOL!

Vlaďa UhliarováWladi

Krotiteľka šeliem - s každým psom zatoči :) Hotová gazdiná, napečie, navarí, kadečo napestuje a za kasou sa na vás pousmeje :)

Jarmila SobodováJarke

Táto šarmantná žena vie svojim humorom, veselým duchom a športovými výkonmi predčiť nejedného mladšieho kamienkára. Každá robota jej ide od ruky, no najradšej je, keď môže deň tráviť "vo svojom kútiku" :)

Lucia SteinSteiny

Ďalšia Valašťanka v tíme, ktorej nechýba osobitý zmysel pre humor. Lucia sa nebojí špinavých hrncov a vďaka Kamienke sa dala aj na športy ako skialp (slowskitouring :))) a lyžovanie.

Dominika SchallerováDEenKá

Bylinkárka, filatelistka, Valašťanka, tuto z Valaskej. Veselá a šikovná deva (ako môžete vidieť na fotke - tá výborná štrúdľa je jej dielom), ktorá napriek svojmu vyššiemu veku a cestovateľskému duchu vždy nakoniec zakotví tu u nás na Kamienke. Čo sme radi, pretože kolektívu, zákazníkom a vlastne všetkým navôkol dodáva pozitívnu energiu vďaka svojmu úprimnému úsmevu.

Veronika PribylováVeva

Veva je letná islanďanka a zimná Kamienkárďanka, Valašťanka.

Paťo PetranskýZamkáč

Vareška zvŕtaj sa

Miška ZajakZajkuľka

Keď sa povie : "Dievka krv a mlieko!" Tak to je naša uprimná, žiariaca, vesela, "uštebotaná" Zajkuľka. A opatrne! Čo na srdci, to na jazyku, fešáci!

Miško ŠimkoPampúšik

Posiluje vo fitkách a teda je neprehliadnuteľný. Inak: "hora" svalov. Žmurk.

Eva HolkovaEvelína

Krehučká na pohľad, ale robota sa jej "topí" pod rukami

Peter KnoppMig

Tak to je iná káva!? Tento borec lietal 26 rokov na Migoch priatelia a teraz sa dal ku nám na umývanie riadu. A ideme lietať my:)

Adriana KoškovaErčy

Ešte sme ju "neprečítali". Ale ako pracovný odev používa podľa nás pyžamo. A... ked jej začne byť pri robote teplo a začne to zhadzovať, máte sa na čo tešiť:)))))

Hanka PrôčkováHany

už čo to o živote vie