Menu

Kto sme


Ana PažitnáPaži

Chatárka. Ten človek, ktorý v r.2016 povedal: "Poď Kamienka, ideme žiť 21 storočie." Dream come true... a nová chatička je tu....

Marcel MelicherčíkMarčelo

Chatár, skialpinista, cestný "bicyglista", Star wars- ista, kamienkovský IT

Ester MelicherčíkEsťa

Ester má už 14 rokov a pomaly začne pomáhať na chate - dúfajme. Splnilo sa:)

Jerguš MelicherčíkJergy

Ešte toho vela nevie, ale ved sa hadam dačo priučí... Ale už vie....Dobre lyžuje a aj nejaký Karate ťah ovláda.

Jarmila SobodováJarka

Táto šarmantná žena vie svojim humorom, veselým duchom a športovými výkonmi predčiť nejedného mladšieho kamienkára. Každá robota jej ide od ruky.

Lucia Steins...Šifrin

Ďalšia Valašťanka v tíme, ktorej nechýba osobitý zmysel pre humor. Lucia sa nebojí špinavých hrncov a vďaka Kamienke sa dala aj na športy ako skialp (slowskitouring :))) a lyžovanie.

Hana IvančíkováHany

Keď sa povie, čo si španiel, že nerozumieš? Tak u Hany by ste mohli ťahať za kratší koniec:) Túto usmievavú nežnôstku si zatiaľ skrývame v kuchyni, príde jej čas...

Miška ZajakZajkuľka

Keď sa povie : "Dievka krv a mlieko!" Tak to je naša uprimná, žiariaca, vesela, "uštebotaná" Zajkuľka. A opatrne! Čo na srdci, to na jazyku, fešáci!

Miško ŠimkoPampúšik

Vyrastal pod zámkom. Nie dozickým, ale bojnickým:) Má rád "army style" a posiluje. Celé leto 2018 sa venoval fasáde z kameňa na Kamienke:), skvelá práca. A dievčatá...is reserved:)

Peter KnoppMig

Tak to je iná káva!? Tento borec lietal 26 rokov na Migoch priatelia a teraz sa dal ku nám na umývanie riadu. A ideme lietať my:)

OttoŠuhaj2

Ďaľší v "posádke" od lietania. Aby Migovi nebolo smutno. Ale nepoznali sa. Otto totiž robil "za humnom":).U nás "lieta" na tragáči.

ZuzkaZuGo

Tiež vyslúžilkyňa od lietania. Vojenského. Zuzka síce nelietala, ale operatívne plánovala riadenie. Nám bude pomáhať likvidovať napadané "bomby" riadov.

DávidDejv

David, v práci čo mal, išiel čas o niečo pomalšie. Chcel zmenu. Veríme, že u nás mu to fičí:)

LukášLuki

Z nastavovača CNC strojov nastavuje u nás stroje umývacie. Báli sme sa, či ho budú poslúchať, ale skrotil ich:) Dobrá práca.

MariannaMaryAn

Slečna spod Tríbeča. Ešte študuje a teší sa, ako bude balneoterapeutka.U nás zatiaľ skúša na vlastnej koži klimaterapiu:) a určite bude mapovať aj ostatné územie vysokohorského prostredia.

GiroGiro

2020 nebude náš cyklistický sviatok Giro d'Italia, tak je tu nový člen. Zatiaľ je to "plyšák", ktorý vie zaspať tak, že ked prišiel chlap na terasu a zbadal ho, hovorí: idem het, tu zdochol pes:)*02/02/2020
Giro predsa len je:) v oktobri!

SamoSamo

Študent, pražský, ďaľší bilingvista a u nás sa učí, ako je práca na chate ťažko-ľahká. Veríme mu, že bude dobrý žiak.